Usługi cateringowe – impreza urodzinowa

Urodziny to najważniejszy dzień w roku, który powinien być celebracją naszych narodzin. Ta szczególna rocznica często sprawia nam wiele trudu i nerwów ze względu na lokalizację. Wiemy jednak, na czym się skupić najbardziej, by ten dzień był dla nas dniem pełnym ciepła i uśmiechu na ustach!!!

Krótki spis tego, na czym warto się skupić gdy chcemy zaplanować idealną imprezę urodzinową:

  • Miejsce. Czyli jak wybrać idealną lokalizację
  • Lista gości i zaproszenia
  • Atrakcje i rozrywka
  • Przekąski, tort, alkohole, ciasto…- tutaj sprawdzą się doskonale usługi cateringowe.

Wiemy, jak ciężko wybrać miejsce idealne. Mamy przecież wiele zastrzeżeń i pomysłów. Wybierając idealną lokalizację musimy zwrócić uwagę na to ile osób chcemy zaprosić, bo nie każde miejsce pomieści konkretną liczbę osób. Najtańszymi opcjami jest oczywiście własne mieszkanie i ogród, jednak wiążę się to zazwyczaj z koniecznością wynajęcia stołów i krzeseł, choć to też nie są jakieś szalone kwoty. Z standardowych miejsc, w których można zorganizować imprezę urodzinową to oczywiście: restauracja, pizzeria, kawiarnia i tego typu lokale. Jeśli zależy nam na aktywnym spędzeniu urodzin to dobrym rozwiązaniem będą miejsca takie jak park linowy, park trampolin, park rozrywki, kręgielnia, paintball, aquapark lub wszystkim nam znany ogród zoologiczny.

Lista gości i zaproszenia. Czyli jak wybrać idealne towarzystwo

Pamiętajmy że więcej nie zawsze znaczy lepiej. Najlepiej zaprosić najbliższe nam osoby, w których towarzystwie czujemy się najlepiej. Często pomijaną kwestią są zaproszenia. Ręcznie wypisywane zaproszenia to miły gest i niezapomniana pamiątka! Nie zajmie nam to wiele czasu, oraz nie kosztuje nas to dużo wysiłku a na pewno wszyscy będą miło to wspominać.

Atrakcje i rozrywka. Bo przecież nie każdy lubi siedzieć tylko i wyłącznie przy stole!

Wiadomo, że nikt nie lubi się nudzić. Warto zadbać by nasi goście, a także i solenizant mieli noc, bądź dzień pełen atrakcji i rozrywki. Świetnym pomysłem będą imprezy tematyczne. Warto także zorganizować różne gry i zabawy związane z tematyką imprezy. 

Można także zatrudnić animatora, dla najmłodszych atrakcje dmuchane. Dla tych starszych można zaprosić striptizera! Ciekawą opcją będą także różnego typu gry dla dorosłych jak na przykład beer pong czy alko chińczyk. Jedzenie to nieodłączny element każdej imprezy. Pamiętajmy oczywiście o alergiach i o tym za czym przepadają, bądź nie, nasi goście. Tort! Kto nie lubi tortów, tort to część prezentu dla solenizanta. Warto zaopatrzyć się także w różnego rodzaju ciasta i ciepłe napoje jak kawa czy herbata. Nie zapominajmy o alkoholach, w internecie znajdziemy mnóstwo przepisów jak przygotować smakowite drinki, można także zamówić barmana, który przez całą noc będzie serwował nam pyszne trunki!

W kwestii dań głównych czy przekąsek warto najlepiej zainwestować w catering. Usługi cateringowe w Warszawie są na naprawdę wysokim poziomie, pamiętajmy że  w internecie znajdziemy najlepszy i tani catering. Jakie są plusy cateringu? Catering przede wszystkim oszczędza nasz czas, który możemy poświęcić na inne rzeczy. Wiadomo, że nie każdy musi być mistrzem kulinarnym. Catering zamawiamy na konkretną godzinę, więc posiłki przyjeżdżają do nas ciepłe i gotowe do spożycia!