Osocze bogatopłytkowe Warszawa – zabieg dla wymagających osób

Patrzysz w lustro i nie jesteś zadowolona z wyglądu swojej twarzy? Twoja skóra potrzebuje odzyskać młodość i witalność? Osocze bogatopłytkowe, to zabieg dzięki, któremu zatrzymasz starzenie się skóry oraz nadmierne wypadanie włosów. Poznaj ofertę zabiegów medycyny estetycznej, w tym osocze bogatopłytkowe warszawa, by znów czuć się pięknie i młodo. 

Osocze bogatopłytkowe – zabieg medycyny estetycznej, dla kogo? 

Lifting wampirzy z użyciem osocza bogatopłytkowego jest zabiegiem medycyny estetycznej,  którego głównym zadaniem jest rewitalizacja skóry, poprawa jej napięcia i elastyczności, zagęszczenie i rozświetlenie. Po zabiegu skóra wygląda znacznie młodziej. Jest zdrowsza, jędrniejsza, bardziej naciągnięta. Zmienia się i poprawia owal twarzy. 

Do zabiegu używana jest krew pacjenta, poddana wcześniej specjalnej obróbce, dlatego zabieg ten uważany jest za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. 

Dodatkowo zabieg z osocza bogatopłytkowego trwa stosunkowo niedługo. Cała wizyta w gabinecie lekarskim, powinna zakończyć się w ciągu jednej godziny. 

Co ważne nakłuwania wywołują jedynie dyskretny ból. 

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po kilkunastu dniach od zabiegu (około dwa tygodnie). 

Warto zwrócić uwagę, że osocze bogatopłytkowe, zawiera ponad sześćdziesiąt substancji czynnych, a każda z nich stymuluje komórki i tkanki, pobudza naczynia krwionośne oraz regeneruje narządy.

Osocze bogatopłytkowe może być stosowane nie tylko na twarz, czy głowę. Zabieg wykonuje się na wybranych partiach ciała. Najczęściej prócz twarzy, na dekoldzie i szyi oraz powierzchniach dłoni. 

Osocze bogatopłytkowe zaleca się wykonać w celu ukrycia pierwszych oznak starzenia (zmarszczki, utrata elastyczności, przesuszenia, szarość skóry). Zabieg świetnie eliminuje blizny potrądzikowe, rozstępy,  przebarwienia, przyspiesza gojenie ran oraz zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów i łysieniu.

Zabieg medycyny estetycznej z użyciem osocza bogatopłytkowego  Warszawa – przeciwwskazania do zabiegu

Choć zabieg przy użyciu osocza bogatopłytkowego pacjenta należy do najbezpieczniejszych zabiegów estetycznych, to istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. 

Przede wszystkim osocze bogatopłytkowe nie powinno być wykonywane:

  • u kobiet w ciąży
  • u matek karmiących piersią
  • u osób, u których stwierdzono jedną z chorób autoimmunologicznych, chorobę krwi, nowotwór, zaburzenie krzepliwości
  • u alergików (alergia wieloczynnikowa, uczulenie na chrom, nikiel)
  • przy opryszczkach, zakażeniach lub uszkodzeniach skóry 
  • w okresie menstruacji. 

Niemniej jednak, wykluczenie wykonania zabiegu z osoczem bogatopłytkowym nie musi zamykać drogi do wykonania innego zabiegu medycyny estetycznej, min. mezoterapii igłowej. 

Możliwość poddania się zabiegom medycyny estetycznej i wybór jednego z nich warto skonsultować z lekarzem. Gabinet medycyny estetycznej w Warszawie oferuje bogatą ofertę zabiegów – począwszy od wampirzego liftingu, po modelowanie owalu twarzy, ust i brody przy użyciu botoksu.